Serwery dla małych i średnich firm...

Małe i średnie przediębiorstwa (MSP) każdej branży w swoim działaniu wykorzystują oprogramowanie zarządzające procesem sprzedaży lub skonsolidowane rozwiązania ERP. Najpopularniejsze programy to InsERT GT (Rewizor GT, Subiekt GT), Comarch OPTIMA, WF-MAG czy Sage Symfonia (Finanse i Księgowość, Analizy Finansowe, Środki Trwałe, Kadry i Płace, Handel, Faktura, Mała Księgowość) i inne.

Do wydajnego działania tego oprogramowania potrzebna jest odpowiednia platforma sprzętowa - serwer. Serwer wraz z serwerowym systemem operacyjnym zapewnia stabilność pracy i bezpieczeństwo danych. Jest więc istotnym elementem infrastruktury teleinformatycznej firmy.

Serwer HP ProLiant ML110 G7 - nowa generacja

Serwer HP ProLiant ML100 G7

Serwer HP ML110 G7 to doskonały pierwszy serwer dla rozwijających się niewielkich firm.

Serwer HP ML110G7 w konfiguracji fabrycznej został wyposażony w szybki i energooszczędny czterordzeniowy procesor Intel Xeon E3-1220 3.1 GHz pozwalający na chwilowe zwiększenie szybkości do 3.4GHz (Intel® Turbo Boost Technology 2.0).

Połączenie gniazd PCI-Express, czterech gniazd DIMM, wnęk na dyski oraz opcji do serwerów zapewnia niezbędne możliwości rozbudowy. Zintegrowana technologia zdalnego zarządzania iLO3 ogranicza koszty operacyjne, zmniejszając liczbę fizycznych interwencji w miejscu instalacji.

Standardowy zasilacz i RPS są już dostępne i jeszcze bardziej ograniczają zużycie energii. Serwer HP ProLiant ML110 G7 jest jescze bardziej wydajny niż serwery HP ML110G6 przez co oferuje wiele korzyści wszystkim rozwijającym się firmom.

Serwer HP ProLiant ML110 G6 + HP 212

Serwer HP ProLiant ML100 G6W jaki sposób ten serwer HP ProLiant ML110 G6 wyróżnia się spośród innych modeli?

Głównym atutem jest dostępny w standardzie sprzętowy kontroler HP P212. Umożliwia on konfigurację dysków w RAID 0,1,10,5 w systemach Linux oraz Windows. Pamięć podręczna (cache) o pojemności 256MB poprawia szybkość zapisu i odczytu plików, co przekłada się na pracę całego systemu. Większość administratorów zwraca uwagę także na fakt, że podtrzymaniem bateryjne kontrolera RAID, które nie jest standardowo stosowane w tej klasie serwerów, w tym przypadku zwiększa stabilność pracy i bezpieczeństwo danych. W przypadku zaniku zasilania dane znajdujące się w pamięci cache są przechowywane tak długo na ile pozwala bateria (ok. 48h). Kontroler umożliwia jednoczesne stosowanie dysków SATA oraz SAS 6G, a także dysków SSD - znanych z wysokich transferów danych, niewielkiego poboru energii, cichej pracy i niskiej awaryjności. Dodatkowymi atutami tego modelu jest zintegrowana technologia zdalnego zarządzania LO100i pozwalająca na podstawowe zarządzanie serwerem z każdego miejsca na świecie.

Serwer HP ML110G6 rozbudowany o dodatkowe szybkie dyski SAS lub SSD oraz pamięć operacyjną pozwala na optymalną pracę jako serwer bazodanowy, serwer WWW lub serwer poczty. Wysoka wydajność w tak przystępnej cenie została już doceniona przez rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Uniwersalność, wysoka wydajność gwarantowana przez serwerowy procesor 4-Core Intel Xeon oraz szybkie pamięci DDR3 sprawiają, że serwer HP ProLiant ML110G6 jest bardzo chętnie wybieranym rozwiązaniem w swojej klasie jako serwer ekonomiczny i zarazem funkcjonalny.

Microsoft Windows Server 2008 R2 Foundation

Sprawdzone rozwiązanie serwerowego firmy Microsoft, przygotowane z myślą o najmniejszych firmach. Oprogramowanie Microsoft Windows Server 2008 R2 Foundation oferowane jest na wyjątkowo korzystnych warunkach – Licencja obejmuje 1 serwer oraz 15 nazwanych użytkowników, eliminując konieczność zakupu dodatkowych licencji dostępowych (CAL).

Microsoft Windows Server 2008 R2 Foundation to doskonała platforma do stabilnej pracy aplikacji biznesowych, w szczególności programów typu: Optima, InsERT (Subiekt GT, Rewizor GT), Symfonia, WF-MAG i wielu innych. Umożliwia udostępnianie plików i drukarek, zdalny dostęp i zdalną pracę z programami zainstalowanymi na serwerze z dowolnego komputera i miejsca.

Centralne zarządzanie i centralny backup to automatyczne, dowolnie częste wykonywanie zapasowych kopii danych ze wszystkich komputerów firmowych. Umożliwia instalację darmowej edycji profesjonalnego serwera baz danych Microsoft SQL Server. Umożliwia zmianę edycji na Standard bez wyłączania czy reinstalacji (aktywacja). Uzytkownicy docenia także serwer firmowego intranetu – proste, intuicyjne i nie wymagające wiedzy informatycznej narzędzia do współdzielenia informacji i publikowania dokumentów wprost z aplikacji MS Office.

Serwer Fujitsu TX150 S7

Serwer Fujitsu TX150 S7Serwer Fujitsu TX150S7 to niezwykle wydajny i niezawodny jednoprocesorowy serwer, idealny dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Wysoką dostępność i wydajność energetyczną, Fujitsu TX150 S7 zawdzięcza dzięki możliwości zastosowania opcjonalnego nadmiarowego zasilacza o wysokiej sprawności energetycznej oraz dysków typu hot swap.

Serwer ten wyróżnia się na tle pozostałych modeli bogatą i wydajną konfiguracją bazową. Fujitsu TX150 S7 wyposażony został bowiem w procesor Intel Quad-Core Xeon X3450 2.66 GHz, szybkie pamięci DDR3 o pojemności łącznej 8GB z możliwością rozbudowy do 32GB, dwa szybkie dyski 146GB SAS 6G oraz sprzętowy kontroler raid z pamięcią cache 512MB.

Zaufaj sprawdzonemu partnerowi Fujitsu

SELECT Partner FujitsuPowerServer posiada certyfikat SELECT Partner Fujitsu, który dla naszych klientów jest potwierdzeniem doskonałej znajomości produktów i rozwiązań Fujitsu przez nas.

Posiadanie statusu SELECT PARTNER wymaga podpisania Umowy SPP (SELECT PARTNER PROGRAM) oraz spełnienia warunków autoryzacji, w tym warunku obrotowego oraz certyfikacji w dziedzinie serwerów i pamięci masowej (SERVER & STORAGE) i (lub) produktów i rozwiązań mobilnych (MOBILITY).

SELECT jest globalnym programem partnerskim firmy Fujitsu. Jego struktura obejmuje dwa główne poziomy - PARTNER i SELECT PARTNER. Posiadanie statusu SELECT PARTNER wiąże się z posiadaniem Autoryzacji firmy Fujitsu.

Od uczestników Programu Partnerskiego SELECT oczekuje się stałej aktualizacji certyfikatów i wiedzy dotyczącej produktów i rozwiązań Fujitsu.

Certyfikat SELECT Partner Fujitsu odebrał, w imieniu PowerServer Product Manager Rozwiązań Serwerowych i Storage - Andrzej Jakubowski, na konferencji zorganizowanej w Katowicach przez Fujitsu.

Serwery i rozwiązania serwerowe

PowerServer.pl to dostawca serwerów Fujitsu Primergy (certyfikat Select Partner Fujitsu), serwerów HP ProLiant (Hewlett-Packard), serwerów Dell PowerEdge, serwerów IBM, serwerów Actina Solar i rozwiązań serwerowych Backup/Storage oraz oprogramowania serwerowego.

Serwery dla firm, biznesu, instytucji

Serwery dla firm

W naszym sklepie internetowym znajdziecie rozbudowany konfigurator serwerów pozwalający na samodzielne dobranie podzespołów i oprogramowania serwera. Osobom, które preferują kontakt telefoniczny udostępniamy infolinię 801 70-33-70 i pomoc konsultanta przy doborze i konfiguracji serwera lub innego rozwiązania.

Szafy teleinformatyczne

Szafy serwerowe Rack

Dzięki nawiązaniu współpracy z producentem szaf teleinformatycznych ZPAS Group oferujemy także szafy serwerowe (rack) do biura jak i do serwerowni. Szafy serwerowe ZPAS zostały uzyte między innymi w ośrodku badawczym CERN w Genewie.

Serwerowe zasilacze UPS

Zasilacze serwerowe UPS

Oferujemy także serwerowe zasilacze UPS - wolnostojące jak i do montazu w szafach stelażowych (rack).

Profesjonalny sklep z serwerami

Odwiedź nasz profesjonalny sklep z serwerami dla małych firm, korporacji, instytucji oraz dla integratorów systemów teleinformatycznych. Istniejemy na rynku IT nieporzerwanie od 1997 roku!

Serwery - Konfigurator Serwerów

Serwery Actina Solar

Serwery Actina Solar
Czy wiesz, że...

Serwery Actina Solar zostały wykorzystane przy budowie polskiego Superkomputera - klastra obliczeniowego Galera w Gdańsku a także do odbsługi Wielkiego Zderzacza Hadronów w ośrodku fizyki CERN w Genewie? Dowiedz się więcej...

Licencje terminalowe / RDP / zdalnego dostępu

Thinstuff XP/VS Terminal Server to oprogramowanie do uruchamiania wielu równoległych zdalnych pulpitów z wykorzystaniem RDP. Stanowi alternatywę dla usług RDS (Remote Desktop Services) firmy Microsoft. Z uwagi na cenę i funkcjonalność szczególnie atrakcyjny dla małych i średnich firm.

Zdalny dostęp terminalowy

Thinstuff XP/VS Terminal Server Standard wspiera wszystkie systemy operacyjne w tym 64 bitowe i serwerowe. Thinstuff Terminal Server umożliwia uruchomienie serwera terminali i zdalną pracę z aplikacjami także na systemach rodziny Small Business Server.

Serwery Dell

Serwery Dell PowerEdge

Serwery IBM

Serwery IBM

Serwery Hewlett-Packard

Serwery HP ProLiant

Serwery Fujitsu

Serwery Fujitsu Primergy

Nasze serwery to sprawdzona platforma dla takiego oprogramowania jak:

InsERT Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych. Rewizor GT posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od administrowania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, zarządzanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

InsERT Rewizor GT jest programem niezwykle prostym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najwyższą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi wdrożeniowemu początek pracy z programem nie sprawi trudności nawet mniej wprawnym użytkownikom. Rewizor GT to część składowa systemu InsERT GT - w pełni zintegrowanego pakietu programów do prowadzenia firmy z sektora MSP, zawierającego także program do obsługi sprzedaży - Subiekt GT, system kadrowo-płacowy - Gratyfikant GT oraz system zarządzania relacjami z klientami - Gestor GT. W Rewizorze GT możliwa jest podstawowa obsługa płac dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT.

InsERT Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp. Subiekt GT jest sprawnym i szybkim systemem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie jego wszechstronność i możliwości konfiguracji czynią go produktem niemal dla każdego.

Comarch OPTIMA to program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających w różnych branżach. Zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Comarch OPTIMA znajduje wykorzystanie w małych firmach, potrzebujących obsłużyć podstawową działalność, tj. fakturowanie, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, rozliczenie z urzędami. Obsługuje zaawansowane procesy biznesowe średnich przedsiębiorstw.

WF-Mag firmy KID to jeden z najpopularniejszych programów magazynowych. Program do fakturowania posiada niezwykle intuicyjny interfejs oraz ogromne możliwości konfiguracji pozwalające na pełne dostosowanie do specyfiki prowadzonej działalności. Szybka i łatwa instalacja oraz bardzo przejrzysta obsługa spowodowały, że program WF-Mag jest jednym z najczęściej wybieranych programów do fakturowania w Polsce.

Sage Symfonia to oprogramowanie dla firm, które dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom, zdobywającym lub umacniającym wypracowaną już pozycję rynkową, ułatwia zarządzanie firmą. Symfonia to funkcjonalne i elastyczne systemy, które usprawnią działanie Twojej firmy w kluczowych dla jej rozwoju obszarach: zautomatyzują zachodzące w firmie procesy, dostarczą niezbędnych informacji biznesowych i ułatwią zarządzanie.

Powyższe opisy pochodza ze stron producentów wymienionego oprogramowania.