|

Fujitsu Primergy M5 – nowe technologie i doskonała wydajność serwerów

W artykule przedstawiamy nowości w serwerach Primergy M5, takie jak NVRAM i Intel Optane DC, oraz ich wpływ na wydajność urządzeń. Porównujemy również wydajność serwerów M5 do poprzedniej serii M4, podkreślając korzyści wynikające z nowych technologii i ulepszeń. Skupiamy się także na roli pamięci Intel Optane DC w zapewnianiu maksymalnej wydajności serwerów M5 oraz omawiamy funkcje i możliwości nowej edycji oprogramowania Integrated Remote Management Controller. Przedstawiamy również rekordowe wyniki benchmarku VMware VMmark dla modelu Fujitsu Primergy RX2540 M5 oraz doskonałe możliwości serwera Fujitsu Primergy RX4770 M5 w teście SPECjbb 2015.

NVRAM i Intel Optane DC w serwerach Fujitsu Primergy M5

Jedną z najważniejszych nowości w serwerach Fujitsu Primergy M5 jest zastosowanie technologii nieulotnej pamięci o swobodnym dostępie (NVRAM) oraz pamięci Intel Optane DC. Dzięki temu doskonałemu połączeniu, serwery te osiągają jeszcze wyższą wydajność i oferują znacznie większe możliwości niż ich poprzednicy.

NVRAM to innowacyjne rozwiązanie, które przekłada się na znaczny wzrost wydajności serwerów Fujitsu Primergy M5. Dzięki temu, obliczenia są wykonywane jeszcze szybciej, a obsługa danych odbywa się w tempie błyskawicznym. Natomiast pamięć Intel Optane DC charakteryzuje się nie tylko szybkością, ale również dużą pojemnością. Oba te elementy razem tworzą idealne połączenie, gwarantujące maksymalną wydajność serwerów Primergy M5.

Wydajność serwerów Fujitsu Primergy M5 – porównanie do poprzedniej serii

Serwery Fujitsu Primergy M5 to kolejna generacja urządzeń, które oferują jeszcze wyższą wydajność i sprawniejsze działanie w porównaniu do poprzedniej serii M4. Dzięki zastosowaniu technologii NVRAM oraz pamięci Intel Optane DC, serwery M5 są w stanie przetwarzać obliczenia jeszcze szybciej, co przekłada się na znaczne zwiększenie wydajności.

Jedną z najważniejszych różnic między seriami M5 a M4 jest zastosowanie drugiej serii procesorów Intel Xeon Scalable oraz pamięci Intel Optane DC. Te nowoczesne technologie sprawiają, że serwery Fujitsu Primergy M5 są w stanie obsłużyć większą liczbę użytkowników jednocześnie oraz równolegle działających maszyn wirtualnych. Dzięki temu, firmy mogą cieszyć się jeszcze większą produktywnością i efektywnością pracy.

Intel Optane DC – kluczowy czynnik wpływający na wydajność serwerów Primergy M5

Rola pamięci Intel Optane DC w serwerach Fujitsu Primergy M5 jest niezwykle istotna, gdyż to właśnie dzięki niej urządzenia te osiągają maksymalną wydajność. Pamięć Intel Optane DC charakteryzuje się nie tylko niezwykłą szybkością, ale również dużą pojemnością, co przekłada się na jeszcze lepsze rezultaty.

Dzięki zastosowaniu pamięci Intel Optane DC, serwery Primergy M5 są w stanie przetwarzać dane w tempie błyskawicznym, co ma ogromne znaczenie dla firm i przedsiębiorstw. Szybka obsługa danych pozwala na jeszcze sprawniejsze działanie systemów informatycznych oraz równoczesną pracę większej liczby użytkowników. To rozwiązanie gwarantuje nie tylko wysoką wydajność, ale także efektywność i produktywność w codziennej pracy.

Oprogramowanie Integrated Remote Management Controller

Nowa edycja oprogramowania Integrated Remote Management Controller (IRMC) to kolejna innowacja, która wprowadza wiele funkcji i możliwości do serwerów Primergy M5. IRMC umożliwia wygodne zarządzanie i monitorowanie całego systemu, zapewniając użytkownikom pełną kontrolę nad serwerami.

Dzięki nowej edycji oprogramowania IRMC, użytkownicy mogą zdalnie czuwać nad wszystkimi aspektami pracy serwerów Primergy M5. Mogą kontrolować chłodzenie, zasilanie, pamięć masową oraz oprogramowanie. Dodatkowo, dzięki tej funkcjonalności można również instalować system operacyjny z dowolnej lokalizacji, co znacznie ułatwia proces konfiguracji i aktualizacji.

Fujitsu Primergy RX2540 M5 – rekordy wydajności w benchmarku VMware VMmark

Wyniki benchmarku VMware VMmark jednoznacznie potwierdzają przewagę modelu Fujitsu Primergy RX2540 M5 nad konkurencją w kategorii wydajności, skalowalności i poboru prądu. Serwer ten osiągnął imponujące wyniki, bijąc aż dwa rekordy.

Fujitsu Primergy RX2540 M5 został poddany testom w ramach benchmarku VMware VMmark, który ocenia wydajność maszyn wirtualnych. Model ten okazał się niezwykle skuteczny, osiągając znakomite rezultaty. Dzięki zastosowaniu technologii NVRAM oraz pamięci Intel Optane DC, serwer Primergy RX2540 M5 jest w stanie przetwarzać obliczenia jeszcze szybciej i bardziej efektywnie niż konkurencyjne modele. To sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla firm i przedsiębiorstw, które potrzebują maksymalnej wydajności i niezawodności w swojej pracy.

Zobacz: https://www.vmware.com/pl/products/vmmark/results3x.1.html

Fujitsu Primergy RX4770 M5 – doskonałe wyniki w teście SPECjbb 2015

Wyniki testu SPECjbb 2015 jednoznacznie potwierdzają doskonałe możliwości serwera Fujitsu Primergy RX4770 M5 w środowiskach biznesowych aplikacji Java. Ten model serwera osiągnął imponujące rezultaty, co świadczy o jego wyjątkowej wydajności i efektywności w pracy.

Test SPECjbb 2015 jest jednym z najbardziej wiarygodnych i popularnych testów wydajności systemów podczas pracy z aplikacjami Java. Serwer Fujitsu Primergy RX4770 M5, dzięki swojej zaawansowanej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom, osiągnął znakomite wyniki w tym teście. To sprawia, że jest idealnym wyborem dla firm i przedsiębiorstw, które potrzebują nie tylko wysokiej wydajności, ale także stabilności i niezawodności w obszarze aplikacji Java.

Zobacz: https://www.spec.org/jbb2015/results/res2019q2/jbb2015-20190314-00435.html

Podobne wpisy

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.