|

Eterio – Innowacyjne Serwery i Profesjonalne Wsparcie dla Twojej Firmy

Przedstawiamy zalety i korzyści wynikające z wyboru serwerów eterio. Dowiedz się, jak doświadczony zespół inżynierów, elastyczność oferty i wysoki poziom wsparcia posprzedażowego sprawiają, że eterio staje się liderem na rynku rozwiązań serwerowych. Przekonaj się także, jakie realizacje w różnych sektorach i branżach oraz dynamiczny rozwój polskiego producenta przekładają się na sukces klientów.

Doświadczony zespół inżynierów

Jakość oferowanych serwerów i wsparcie dla klientów są bezpośrednio wynikiem doświadczenia i wiedzy zespołu inżynierów eterio. To właśnie dzięki temu, polski dostawca serwerów może zapewnić klientom perfekcyjnie działające rozwiązania.

Inżynierowie tworzący eterio mają na swoim koncie wiele lat doświadczenia w produkcji serwerów na masową skalę. To oni jako pierwsi, już w latach 90-tych ubiegłego wieku, zaczęli działać na polskim rynku. Dzięki temu, mogą się pochwalić ponad 20-letnim doświadczeniem w kreowaniu i budowaniu rynku serwerowego. Taka wiedza jest niezastąpiona i trudno ją znaleźć gdzie indziej.

Realizacje w różnych sektorach i branżach

Specjaliści z eterio mają za sobą wiele udanych realizacji w różnych sektorach i branżach, co przyniosło liczne korzyści ich klientom. Dostarczając swoje rozwiązania, firma eterio współpracowała z administracją publiczną, sektorem cyberbezpieczeństwa, mediami, edukacją, centrami danych, służbami mundurowymi oraz chmurą obliczeniową. Jednym z najnowszych osiągnięć było dostarczenie i wdrożenie serwerów w Europejskim Ośrodku Badań Jądrowych CERN w Genewie, który jest znany z Wielkiego Zderzacza Hadronów. To prestiżowe miejsce naukowo-badawcze otrzymało 330 serwerów eterio, co stanowiło duże wyróżnienie dla polskiego producenta.

Dzięki swoim rozwiązaniom eterio pomogło klientom z różnych sektorów i branż osiągnąć sukces. Przykładowo, administracja publiczna mogła skorzystać z niezawodnych serwerów do obsługi ważnych danych i procesów. Sektory cyberbezpieczeństwa i mediów mogły liczyć na wysoką wydajność i bezpieczeństwo swoich systemów. Edukacja miała dostęp do nowoczesnych narzędzi do prowadzenia zajęć online i przechowywania danych. Służby mundurowe mogły polegać na niezawodnych serwerach do obsługi swoich zadań. A korporacje korzystające z chmury obliczeniowej mogły liczyć na elastyczne i skalowalne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Dzięki temu, eterio zdobyło uznanie wśród klientów z różnych sektorów i branż.

Elastyczność oferty

Jednym z atutów, który wyróżnia eterio na rynku dostawców serwerów, jest elastyczność oferty. W przeciwieństwie do wielu potentatów na rynku, którzy mają określone zestawy i konfiguracje, eterio umożliwia tworzenie serwerów idealnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb i budżetu klienta. Producent dokładnie analizuje oczekiwania nabywcy i dobiera odpowiednie konfiguracje, które najlepiej spełnią jego wymagania.

Dzięki szerokiemu dostępowi do katalogów renomowanych producentów komponentów, takich jak AMD, Asus, Gigabyte, Intel, Seagate, Supermicro czy WD, polscy specjaliści z eterio mają możliwość optymalizacji konfiguracji serwerów. Wszystko zaczyna się od uwzględnienia budżetu klienta oraz specyfiki jego działalności. Dzięki temu elastycznemu podejściu eterio może zaoferować rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Wysoki poziom wsparcia posprzedażowego

Wysoki poziom wsparcia posprzedażowego to jedna z kluczowych cech, która wyróżnia eterio na rynku dostawców serwerów. Firma nie tylko dostarcza klientom wysokiej jakości rozwiązania, ale także zapewnia im profesjonalne wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy.

Klienci eterio doceniają możliwość łatwego i szybkiego kontaktu z inżynierem, który dla nich przygotowuje ofertę. Ale to nie koniec – firma oferuje także wsparcie posprzedażowe, które obejmuje pomoc w rozwiązywaniu problemów i wyzwań, niezależnie od ich źródła. Serwis producenta angażuje się w rozwiązanie problemów klientów, które mogą wynikać zarówno ze sprzętu, jak i oprogramowania. To podejście jest doceniane zarówno przez użytkowników, jak i integratorów, którzy mają pewność, że otrzymają kompleksową pomoc w razie potrzeby.

Dynamiczny rozwój polskiego producenta serwerów

Od momentu rozpoczęcia działalności w 2017 roku, firma eterio odnotowuje dynamiczny wzrost obrotów i zyskuje coraz większe uznanie na rynku. W pierwszym roku działalności obroty firmy wyniosły 2 mln zł, a po zaledwie pięciu latach przekroczyły już 50 mln zł. To imponujące osiągnięcie świadczy o zaufaniu klientów i ich satysfakcji z oferowanych przez eterio produktów.

Polscy producenci serwerów zdobyli zaufanie nie tylko rodzimych przedsiębiorstw, uczelni czy samorządów, ale także największych międzynarodowych instytucji i korporacji. Blisko 400 klientów, reprezentujących różne sektory i branże, już skorzystało z rozwiązań oferowanych przez eterio. Misją firmy jest zapewnienie najwyższej jakości produktów wraz z profesjonalnym wsparciem posprzedażowym dla firm i instytucji publicznych. Elastyczność oferty i przystępność cen są kolejnymi wartościami, które wyróżniają polskiego producenta na tle konkurencji.

Serwery przystępne cenowo

Jednym z kluczowych aspektów, na który eterio zwraca uwagę, jest przystępność cenowa swoich produktów. Firma doskonale zdaje sobie sprawę, że konkurencyjne ceny są ważnym czynnikiem dla klientów, dlatego stara się utrzymać atrakcyjne warunki finansowe przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości i profesjonalnego wsparcia posprzedażowego.

Warto podkreślić, że eterio nie idzie na żadne kompromisy jeśli chodzi o jakość swoich produktów. Korzystając z najlepszych dostępnych komponentów od renomowanych producentów, firma zapewnia niezawodność i wydajność swoich serwerów. Jednak dzięki efektywnemu zarządzaniu kosztami produkcji oraz bezpośredniemu kontaktowi z klientem, eterio jest w stanie oferować konkurencyjne ceny.

Źródło: https://crn.pl/artykuly/eterio-doswiadczenie-ktore-procentuje/

Podobne wpisy